Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

poniedziałek, 04 marca 2019

Decyzja o zamknięciu bloxa zbiegła się w zasadzie z moją, o jego porzuceniu. Od jakiegoś czasu częściej publikowałam swoje prace na instagramie niż tu. Chcę pożegnać wszystkich tu zaglądających i komentujących, będzie mi Was brakowało. Jesli znajdziecie miejsce w sieci poza bloxem, to dajcie zostawcie jego adres, nadal chętnie będę do Was zaglądać. Ja zapraszam na tu, na instagram

wtorek, 19 lutego 2019

Miękki i idealny do przytulania. Mam nadzieję, że zawsze znajdzie się jakieś dziecko, które będzie chciało miśka ode mnie, bo dzierganie  ich jest już chyba moim nałogiem. 

amigurumi teddybear


czwartek, 07 lutego 2019

Miałam problem ze zrobieniem ładnego zdjęcia tym miśkom, po raz kolejny okazało się, że najlepsze rozwiązania, to te najprostsze. Zwykły karton jako tło i wreszcie widać misiowe kudełki. Uwielbiam włóczki dające ten efekt.

amigurumi teddybear

amigurumi teddybear

wtorek, 05 lutego 2019

Z resztek włóczki zrobiłam misia, szarego koloru miałam bardzo mało, więc misiek dostał różową piżamkę :-) takim sposobem włóczka się nie zmarnowała, a miś, mam nadzieję, przyniesie komuś radość.

teddy bear, amigurumi teddy bear

niedziela, 03 lutego 2019

 

Duża część moich prac powstaje na zamówienie dzieci z rodziny, siostrzenica wymarzyła sobie rękawiczki-jednorożce, więc zrobiłam, potem dla kolejnej dziewczynki zrobiłam inny zestaw kolorystyczny, dodatkiem do rękawiczek były zakładki do książek. Niedawno wydziergałam malutką laleczkę w przebraniu jednorożca. 


crochet unicorn, amigurumi unicorn

crochet unicorn, amigurumi unicorn


piątek, 30 listopada 2018

Uwielbiam miniaturki, ten misiek jest jedną z najmniejszych rzeczy jaką zrobiłam, niewiele różni się od tabletki przeciwgrypowej :-) 

amigurumi teddybearamigurumi teddybear

czwartek, 27 września 2018

Miśki z tej lekko kudłatej włóczki są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku, dziergając je nie widać oczek, ale można się nauczyć gdzie trafiać szydełkiem, a efekt bardzo mi się podoba:

amigurumi teddy bear

Królik też może być troszkę kudłaty:


sobota, 01 września 2018

W większości domów o tej porze roku powstają powidła, a u mnie misiek w śliwkowym kolorze. Mąż i jego koledzy z pracy stwierdzili, że nie robi się fioletowych miśków, bo to smutny kolor, a mi się ten śliwkowy miś wyjątkowo podoba.

amigurumi teddy bear

amigurumi teddy bear


niedziela, 29 lipca 2018

Bardzo miła pani chciała mieć niebieskiego misia, zrobiłam jej dwa do wyboru i pozostaje mi mieć nadzieję, że choć jeden się jej spodoba.

amigurumi teddy

amigurumi teddy

piątek, 27 lipca 2018

Te miśki mają cieszą się wielką popularnością wśród moich znajomych, robię je już z pamięci i o dziwi jeszcze się nimi nie znudziłam.

amigurumi teddy

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27