Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS
piątek, 30 listopada 2018

Uwielbiam miniaturki, ten misiek jest jedną z najmniejszych rzeczy jaką zrobiłam, niewiele różni się od tabletki przeciwgrypowej :-) 

amigurumi teddybearamigurumi teddybear

czwartek, 27 września 2018

Miśki z tej lekko kudłatej włóczki są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku, dziergając je nie widać oczek, ale można się nauczyć gdzie trafiać szydełkiem, a efekt bardzo mi się podoba:

amigurumi teddy bear

Królik też może być troszkę kudłaty:


sobota, 01 września 2018

W większości domów o tej porze roku powstają powidła, a u mnie misiek w śliwkowym kolorze. Mąż i jego koledzy z pracy stwierdzili, że nie robi się fioletowych miśków, bo to smutny kolor, a mi się ten śliwkowy miś wyjątkowo podoba.

amigurumi teddy bear

amigurumi teddy bear


niedziela, 29 lipca 2018

Bardzo miła pani chciała mieć niebieskiego misia, zrobiłam jej dwa do wyboru i pozostaje mi mieć nadzieję, że choć jeden się jej spodoba.

amigurumi teddy

amigurumi teddy

piątek, 27 lipca 2018

Te miśki mają cieszą się wielką popularnością wśród moich znajomych, robię je już z pamięci i o dziwi jeszcze się nimi nie znudziłam.

amigurumi teddy

wtorek, 17 lipca 2018

Lubię dziergać większe zabawki, ale miniaturki dają mi o wiele więcej radości. Dlatego po dużej lalce-jednorożcu zrobiłam jej wersję mini:

amigurumi unicorn

 

sobota, 14 lipca 2018

Lalek szydełkowych jeszcze nie robiłam, a coraz bardziej mnie kuszą. Na pierwszy ogień poszła więc lalka w stroju jednorożca, nie musiałam długo szukać dla niej właścicielki, więc chyba jest spoko :-)  I jak na mnie to zabawka-olbrzym, ma ze 20 cm.

amigurumi unicorn

amigurumi unicorn

czwartek, 12 lipca 2018

Kiedy potrzebuję zrobić szybko coś efektownego sięgam po ten wzór. 

amigurumi  teddybear

amigurumi  teddybear

czwartek, 28 czerwca 2018

Jak tylko zobaczyłam wzór, od razu sięgnęłam po szydełko, robi się go niesamowicie szybko i miło, a efekt miły. Ciekawe jakby wyglądał z grubej włóczki, bo ten ma 3,5 cm bez uszu.

amigurumi bunny

 

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Nie potrafię przestać dziergać, zwłaszcza tych maleństw, a że dostałam od koleżanki mnóstwo cudownie cienkiej przędzy, to jeszcze wiele ich zrobię. Kolejna maskotka wydziergana szydełkiem 0,4.

amigurumi bunny

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27