Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

poniedziałek, 04 grudnia 2017

Dawno nic mnie tak nie wymęczyło jak ta zakładka. Ale z efektu końcowego jestem zadowolona, a w dodatku nauczyłam się ładnie łączyć kolory. Lisek powstał na szkolny świąteczny kiermasz, mam nadzieję, że ucieszy jakieś dziecko.

amigurumi fox

amigurumi fox

sobota, 11 listopada 2017

Zrobiłam go jakiś czas temu, musiał poczekać na sesję foto. 124 cm średnicy z kordonka Maxi.

crochet table cloth, szydełkowy obrus

piątek, 20 października 2017

W swoich zbiorach znalazłam włóczkę bez metki, sztywną jak sznurek, ale ładnie cieniowaną. Wydziergałam z niej miśka w jesiennych barwach, wyszedł fajny i dość miły w dotyku.

amigurumi teddy

piątek, 13 października 2017

Skończyłam kolejnego miśka, jest większy niż ostatnie, wydziergany z kordonka DMC 20 szydełkiem 0,85:

amigurumi teddy bear

amigurumi teddy bear

niedziela, 08 października 2017

Po raz kolejny sięgnęłam po zieloną włóczkę, tym razem zrobiłam małą mysz. Zabawka i maskotka wydziergane są szydełkiem 0,5. 

amigurumi mouse

środa, 27 września 2017

Rzuciłam sama sobie wyzwanie czy potrafię zrobić coś mniejszego niż miś, wygrałam: słoń jest mniejszy, wyszedł tak leciutki, że ledwie go mogłam utrzymać do zdjęcia. Zakochałam się w nim:

amigurumi elephant

poniedziałek, 25 września 2017

Jeden wieczór przy tv wystarczył na wydzierganie tych maluszków:

amigurumi teddy bear

niedziela, 24 września 2017

Kiedy skończy mi się zielona włóczka chyba wpadnę w depresję, jeszcze nigdy dzierganie nie sprawiało mi tyle przyjemności, co tą zieloną cienizną. Żółty misiek z wielką głową spodobał mi na tyle, że od razu zrobiłam jego mini wersję:

niedziela, 17 września 2017

Koleżanka poprosiła mnie o miśka "na jutro". Myślałam, że to nic trudnego, a okazało się, że jednak. Nie lubię dziergać pod presją czasu, zwykle szydełko mnie relaksuje, nie muszę się skupiać na tym czy zdążę. Wychodziły mi kulfony, prułam, wyrzucałam.... Wreszcie zrobiłam tego brązowego maluszka, potem pozszywałam żółtego, który w kawałkach wyglądał okropnie, a kiedy go złożyłam i dałam mu twarz okazał się całkiem sympatyczny. Czekam teraz na koleżankę i jej wrażenia:

crochet bear

crochet bear

crochet bear

crochet bear

środa, 13 września 2017
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 26