Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

wtorek, 17 lipca 2018

Lubię dziergać większe zabawki, ale miniaturki dają mi o wiele więcej radości. Dlatego po dużej lalce-jednorożcu zrobiłam jej wersję mini:

amigurumi unicorn

 

sobota, 14 lipca 2018

Lalek szydełkowych jeszcze nie robiłam, a coraz bardziej mnie kuszą. Na pierwszy ogień poszła więc lalka w stroju jednorożca, nie musiałam długo szukać dla niej właścicielki, więc chyba jest spoko :-)  I jak na mnie to zabawka-olbrzym, ma ze 20 cm.

amigurumi unicorn

amigurumi unicorn

czwartek, 12 lipca 2018

Kiedy potrzebuję zrobić szybko coś efektownego sięgam po ten wzór. 

amigurumi  teddybear

amigurumi  teddybear

czwartek, 28 czerwca 2018

Jak tylko zobaczyłam wzór, od razu sięgnęłam po szydełko, robi się go niesamowicie szybko i miło, a efekt miły. Ciekawe jakby wyglądał z grubej włóczki, bo ten ma 3,5 cm bez uszu.

amigurumi bunny

 

poniedziałek, 25 czerwca 2018

Nie potrafię przestać dziergać, zwłaszcza tych maleństw, a że dostałam od koleżanki mnóstwo cudownie cienkiej przędzy, to jeszcze wiele ich zrobię. Kolejna maskotka wydziergana szydełkiem 0,4.

amigurumi bunny

 

sobota, 23 czerwca 2018

Miłość do mini maskotek nie mija, ten powstał dla koleżanki, robi się go szybko, a efekt jest przyjemny dla oka. Ostatnio bardzo rzadko tu zaglądam, polubiłam instagram, jeśli też lubicie zapraszam TU.

amigurumi teddybear

amigurumi teddybear

 

czwartek, 21 czerwca 2018

Koleżanka poprosiła mnie o czapkę dla córki. Gosia ma bardzo długie włosy, które zwykle przeszkadzają jej w noszeniu zwykłych czapek. Dlatego dostała taką:

messybunhat

 

środa, 06 czerwca 2018

Bardzo mi się spodobał schemat na tego królika od @zipzipdreams. Chyba przez to wielkie serducho na nosie tak mnie urzekł. W planach mam zrobienie podobnego, ale z grubszej włóczki.

amigurumi bunny

amigurumi bunny


sobota, 19 maja 2018

Najmniejsza maskotka jaką do tej pory zrobiłam, chudziutki, malutki króliczek:

amigurumi bunny

 

czwartek, 10 maja 2018

Mała i duża, prosty schemat, dzięki któremu dzierga się je bardzo szybko. Dużą zrobiłam szydełkiem 2,5 a małą 0,4 z mojej ukochanej zielonej włóczki.

amigurumi owl

amigurumi owl

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 27