Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

piątek, 29 czerwca 2012

Oprawiłam wreszcie różę, którą wyhaftowałam jakiś czas temu, tak mi się spodobała, że postanowiłam zrobić jeszcze jedną, tym razem lustrzane odbicie tej pierwszej.

haftowana róża w ramce

haftowana róża w ramce

obrazki mój syn zaniósł wychowawczyniom z przedszkola jako laurki na pożegnanie, ciągle jestem w szoku, że mam takie duże dziecko - Jędrek właśnie skończył zerówkę i za dwa miesiące idzie do szkoły. Nie mogę powiedzieć, że bardzo się cieszę z tego powodu - mieliśmy szczęście do przedszkola, my jako rodzice byliśmy pewni, że nasz syn ma wspaniałą opiekę, a on sam kocha swoje ciocie, miał fantastyczne dzieci w grupie. Powiedział, że jego dzieci tez będą chodziły do tego przedszkola, a że chce mieć ich piętnaścioro, pani dyrektor się bardzo ucieszyła :-)   

Dla pani, która od początku przedszkolnej kariery Jędrka opiekowała się jego grupą zrobiłam jeszcze serwetę z motywem róż (to Jej ulubione kwiaty), niestety zrobiłam jej zdjęcia z lewej strony, serwetę skończyłam po drugiej w nocy i dziś ledwie wyschła, a już musiałam prasować i pędzić do przedszkola, więc zdjęcia robione w pośpiechu. Ale sama serweta bardzo mi się podoba, może kiedyś zrobię ją też dla siebie:

serweta w róże

serweta w róże