Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

poniedziałek, 26 marca 2018

Wczoraj syn sobie przypomniał, że dobrze by było mieć coś na świąteczny kiermasz w szkole, początkowo myślałam o ozdobach wielkanocnych, ale przez jeden wieczór dużo bym nie zrobiła. Dlatego zrobiłam fanty może nie wielkanocne, ale za to wiosenne. Żaby robi mi się wyjątkowo szybko, łatwo i przyjemnie. Dzieci lubią te zakładkowe zwierzaki, co w sumie zaprzecza temu, że nie czytają:

amigurumi frog, frog bookmark

amigurumi frog, frog bookmark


wtorek, 13 marca 2018Niedawno  pokazywałam Wam kota,  miał być breloczkiem, ale wyszedł za wielki. Postanowiłam go zmniejszyć i efekt był ok, wtedy postanowiłam zmniejszyć jeszcze bardziej i już wyszło mi małe kocie straszydełko, niby wyjątkowo prosty wzór, ale to zmniejszanie dało mi popalić.

 

 

I breloczek wersja końcowa:

 


 
piątek, 09 marca 2018

Miałam szczęście w losowaniu u Uli z bloga Niesforne druty, niedawno dotarła do mnie przesyłka z wielkanocną serwetą, gwiazdkami, słodkimi i przydatnymi dodatkami. Ula jeszcze raz dziękuję :-)

Sama ostatnio między kolejnymi maskotkami i zakładkami zrobiłam sobie małą wiosenną serwetkę z motywem tulipanów, w mało wiosennym, ale moim ulubionym kolorze:

serwetka w tulipany