Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

wtorek, 29 grudnia 2015

W tym roku upiekłam rekordową ilość pierniczków, samo pieczenie nie jest trudne, znalazłam bardzo prosty przepis, ale dekorowanie potrafi zmęczyć. Za to efekt przerósł moje oczekiwania, pierniki przypadły do gustu smakoszom. Na zdjęciach załapała się garstka pierników z pierwszej tury, potem już nie miałam czasu robić zdjęć, bo  szybko znikały.

pierniczkipierniczki 

poniedziałek, 21 grudnia 2015

Nie pisałam  tu nic tak długo, że musiałam sobie przypominać jak się wstawia post, jak dodaje zdjęcia. Ale udało się i wróciłam do mojego miejsca w sieci z małym zapasem szydełkowych ozdób na choinkę. Co roku najpierw mam tak dużo czasu do świąt, że myślę sobie, że ze wszystkim zdążę, a nagle robi się "pstryk" i mam dwa dni, a robótki ledwie zaczęte. Teraz jest i tak lepiej, bo gwiazdki miałam zrobione dużo wcześniej, ale bombki przed chwilą powiesiłam do suszenia. Mam nadzieję, że do jutra będą sztywne. 

szydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynkiszydełkowe gwiazdki, śnieżynki