Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

wtorek, 30 listopada 2010

Co tu dużo pisać, maszyna losująca w osobie mojego syna, zdecydowała, że panna Misia znajdzie swój nowy dom u Gazynii, mam nadzieję, że się spodoba nowej właścicielce. Gazynię poproszę o nowy adres misia . Wyślę ją jak najszybciej.

Dziękuję wszystkim, którzy zechcieli dać misi kącik w swoim domu, jeśli zjawi się u mnie miś do adopcji na pewno dam Wam znać.

 

piątek, 19 listopada 2010

I znów miś do kolekcji, mam zrobionych też trochę gwiazdek, ale z uwagi na mój wstręt do krochmalenia poczekam, aż zrobię więcej, żeby ograniczyć do minimum babranie się w krochmalu, wtedy zrobię im zdjęcia.

biały szydełkowy miś 

piątek, 12 listopada 2010

Wydawał się bardzo prosty i miły do haftowania, nic bardziej mylnego, strasznie umęczyłam oczy robiąc te kreseczki - kudełki misia Tatty Teddy to przy tym pryszcz. Planowałam zrobić dwa podobne hafty, ale już w połowie tego porzuciłam ten zamiar.

sobota, 06 listopada 2010

Skończyłam pierwszy świąteczny obrazek, z przeznaczeniem na kartkę.

haftowany kot

wtorek, 02 listopada 2010

Dzięki temu, że prowadzę bloga, wiem, że ostatni raz cokolwiek haftowałam rok temu, wtedy zrobiłam małe choineczki na kartki (które zresztą nie powstały). Wczoraj zaczęłam nowy hafcik właśnie na kartki świateczne:

haftowany kot