Kategorie: Wszystkie | Inne | Wiedźmowo | prace mojej Babci | prace mojej Mamy
RSS

Wiedźmowo

wtorek, 07 stycznia 2014

Męska część naszej rodziny oszalała na punkcie gry Patapony, grają i dzieci i dorośli. Dzieci zażyczyły sobie maskotek, no i zrobiłam im maskotki. Bardzo łatwe do wydziergania, a chłopaki szczęśliwi. Syn trochę tylko namamrotał na mnie, że nie za bardzo potrafię szydełkować broń, ale może się jeszcze wyrobię. Mam już zamówienia na kolejne, nawet od naszej dwulatki (tylko ma być żółty z żółtym okiem) czyli maskotkową  próbę mogę uznać za zakończoną sukcesem.

szydełkowe patapony

szydełkowe patapony

szydełkowe patapony

Mam jeszcze do pokazania nowe modele śnieżynek, chyba ich jeszcze nie dziergałam, chociaż pewna nie jestem, w tym roku zrobiłam ich rekordowo dużą ilość

szydełkowa gwiazdka, śnieżynka

szydełkowa gwiazdka, śnieżynka

szydełkowa gwiazdka, śnieżynka

Od Ani oprócz cudownych ozdób choinkowych, dotarły do mnie jeszcze przewspaniałe pierniczkowe misie, został mi tylko jeden: śliczny, pachnący. Możecie sobie tylko wyobrazić jakie wrażenie robiło całe ich pudło. Nie zrobiłam im zdjęcia grupowego od razu, a potem nie było czego fotografować, bo jadł je nawet mój syn, który przez osiem lat swojego życia twierdził, że ciastek nie cierpi. Aniu, jeszcze raz dziękuję :-)