Blog > Komentarze do wpisu

Mały i duży

Te mi¶ki maj± ciesz± się wielk± popularno¶ci± w¶ród moich znajomych, robię je już z pamięci i o dziwi jeszcze się nimi nie znudziłam.

amigurumi teddy

pi±tek, 27 lipca 2018, alkakz

Polecane wpisy

  • Mi¶ jak tabletka

    Uwielbiam miniaturki, ten misiek jest jedn± z najmniejszych rzeczy jak± zrobiłam, niewiele różni się od tabletki przeciwgrypowej :-)

  • Troszkę kudłaty mi¶

    Mi¶ki z tej lekko kudłatej włóczki s± wyj±tkowo miękkie i miłe w dotyku, dziergaj±c je nie widać oczek, ale można się nauczyć gdzie trafiać szydełkiem, a efekt

  • ¦liwkowy klimat

    W większo¶ci domów o tej porze roku powstaj± powidła, a u mnie misiek w ¶liwkowym kolorze. M±ż i jego koledzy z pracy stwierdzili, że nie robi się fioletowych m

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2018/07/27 13:38:40
Póki lubisz je robić to działaj,s± naprawdę słodkie ,milusie,tym bardziej że s± chętni.Gorzej jak zrobisz i dasz a osoba nie za bardzo zachwycona.Mojej przyjaciółki synowa jest osoba nie dziergaj±c± ale cokolwiek bym jej nie dała zawsze się cieczy bo to ręczna robota,jakikolwiek drobiazg,wtedy chce się robić.
-
2018/07/27 18:11:36
to prawda, dlatego nie robię nic bez "zamówienia". Prezent ma ciszyć obdarowanego, je¶li nie lubi rekodzieła, nie mam o to pretensji. Sama przez wiele lat nie lubiłam.